Firma Electronic Bros. - Samuel Čiasnoha (so sídlom v Krompachoch) vznikla v roku 1995 ako následník firmy Electronic - Pavol Čiasnoha, ktorá sa zaoberala servisom a maloobchodným predajom domácich spotrebičov. V roku 2008 sa firma presťahovala do väčších priestorov na novú adresu, Cintorínska 16 v Krompachoch.

V súčasnosti sa zaoberáme predajom bielej techniky, čiernej techniky, IT (výpočtovej techniky), SAT, autohifi a mobilných telefónov. Vyškolený personál poskytuje odborné služby pri predaji spotrebičov známych slovenských a svetových výrobcov. Okrem zaujímavých cien a akcií poskytujeme pre zákazníkov aj rôzne služby: predaj na splátky, predaj cez internet, odvoz a inštaláciu tovaru, vernostné karty (Euronics klub), ekologickú likvidáciu starých spotrebičov.

Významným obdobím bol rok 2005, kedy sa spoločnosť stala súčasťou celoeurópskej maloobchodnej siete (EURONICS) s celkovým počtom viac ako 9400 elektropre­dajní. Na Slovensku združuje EURONICS takmer 30 slovenských predajní, čím vytvoril jednu z najsilnejších maloobchodných sietí elektroobchodov. Označenie predajní značkou EURONICS zaväzuje nás všetkých k profesionálnemu prístupu pri poskytovaní služieb, širokej ponuke v predaji kvalitných výrobkov a predovšetkým k najlepším cenám elektrospotrebičov.  

Ponukame nákup na splátky

Quatro - nákup na splátky Cetelem - nákup na splátky

Vytvoril www.peok.sk
Internetový obchod noeMy eShop

© 2017 Electronic Bros. | www.elbros.sk | www.electronicbros.sk