Samsung

Samsung DVD-D530

DVD prehrávač Samsung vyniká svojou schopnosťou vysielať obraz s mimoriadne vysokou kvalitou. Funkcia prevodu rozlíšenia vám umožní sledovať štandardné rozlíšenie vo vysokom rozlíšení, zatiaľ čo pokročilá funkcia BD Wise umožňuje automatickú komunikáciu medzi prehrávačom a televízorom Samsung. Jednoduché možnosti pripojenia robia z tohto prehrávača nepostrádateľné centrum vášho systému domácej zábavy. Vďaka pripojeniu USB môžete prenášať nahrávky, ktoré ste zhotovili, priamo do vášho digitálneho zariadenia a zdieľať ich, bez toho aby ste ich museli najprv preniesť do počítača. K DVD môžete pripojiť zariadenia, ktoré používajú niektorý z najrôznejších formátov súborov, a vychutnať si všetok tento obsah z pohodlia vašej obývačky.

39.99 €

Samsung UE48H6200

Zaujímavý SMART LED TV s vylepšeniami ako Wide Color Enhancer, alebo film Mode. Poskytne vám nielen kvalitný obraz, ale aj zvuk. Postarajú sa o to funkcie ako 3D zvuk alebo Auto Volume Leveler. Inteligentné funkcie ako napríklad o Smart Hub, Fitness, Kids, alebo veľmi praktický WEB prehliadač.

529.00 €

Samsung UE48H5030

Veľký LED televízor Samsung s uhlopriečkou 121 cm, technológiou 100 Hz CMR a detailným Full HD rozlíšením. Prehrávanie multimediálnych súborov cez USB, 2× HDMI vstup, digitálny tuner DVB-T/C (MPEG-4), slúchadlový výstup, nízka spotreba energie.

479.00 €
Samsung MX-H630
Akcia

Samsung MX-H630

Zvuk, ktorý vás osloví a dopraje vám kvalitné počúvanie a relax kedykoľvek budete potrebovať. Takýto zvuk vám dopraje mini systém SAMSUNG MX-H630. Jedná sa o 2.0 kanálový zvuk s výkonom 230 W, ktorý vychádza z dvojpásmovej dvojreproduktorovej reprosústavy. Prehráva vám CD/MP3/WMA. O kvalitný zvuk mini systému SAMSUNG MX-H630 sa postará aj Giga Sound systém a zosilňovač Crystal Plus. Budete si môcť vyskúšať svoje schopnosti speváka, a to pomocou Karaoke funkcie. O pripojenie sa postará USB vstup, AUX, konektor 3,5, Bluetooth 3.0. Pre vašu úplnú spokojnosť je systém vybavený aj FM tunerom s 15 predvoľbami.

119.00 €

Samsung UE40H6200

Zaujímavý SMART LED TV s vylepšeniami ako Wide Color Enhancer, alebo film Mode. Poskytne vám nielen kvalitný obraz, ale aj zvuk. Postarajú sa o to funkcie ako 3D zvuk alebo Auto Volume Leveler. Inteligentné funkcie ako napríklad o Smart Hub, Fitness, Kids, alebo veľmi praktický WEB prehliadač.

439.00 €

Samsung MM-E320

Moderne spracovaný mikrosystém, ktorý je určený najmä tým, ktorí sú priaznivcami kvalitného hudobného stereo počúvania. Uplatnenie nájde hlavne v menších miestnostiach, medzi ktoré patria detské/študentské izby, kuchyne alebo pracovne. Jednoducho všade tam, kde bude stačiť výkon 20 W. Mikrosystém je zložený z hlavnej jednotky s CD prehrávačom a z dvojice kompaktných reproduktorov. Prehrávať si môžete originálne hudobné disky, ale aj tie, čo si sami vytvoríte v počítači s náplňou MP3 alebo WMA. Praktický USB port vám umožní priame prehrávanie MP3 skladieb z pripojeného USB zariadenia a konverziu prehrávaného obsahu z CD na formát MP3 a jeho následné uloženie na USB zariadenie (tzv rippovanie).

74.90 €
Samsung UE32H5030
Akcia

Samsung UE32H5030

Dokonalý Full HD obraz, tenučký rám ako aj funkcie pre kvalitný obraz, sú hlavné charakteristiky televízora SAMSUNG UE32H5030AWXXH. Tento FHD televízor ponúka 32 palcovú uhlopriečkou, preto je vhodný do menších priestorov. Obraz je produkovaný vo vysokom Full HD rozlíšení, vďaka čomu je realistický, úplne vás pohltí a ponúkne bohaté a živé detaily. Nechýba technológia Clear Motion Rate pre minimalizáciu rozmazania pri rýchlych, akčných scénach. Wide Color Enhancer Plus sa stará o dokonalé verné farby. Oceníte aj Futbalový mód a to predovšetkým skutoční futbaloví fanúšikovia. Nechýba rozhranie USB, cez ktoré môžete pripojiť pamäťové zariadenia alebo pevný USB disk a sledovať ich obsah na televízore. O príjemný zvukový doprovod sa starajú technológie Dolby Digital Plus/Dolby Pulse, DTS Studio Sound.

239.00 €

Samsung UE40H5030

Dokonalý Full HD obraz televízora SAMSUNG UE40H5030AWXXH je ponúkaný v tenučkom ráme. 40 palcový obraz je produkovaný vo vysokom Full HD rozlíšení, vďaka čomu je realistický, úplne vás pohltí a ponúkne bohaté a živé detaily. S rozhraním HDMI môže váš televízor prijímať audio i video signál vo vysokej kvalite pomocou jediného kábla. Nechýba rozhranie USB, cez ktoré môžete pripojiť pamäťové zariadenia alebo pevný USB disk a sledovať ich obsah na televízore. Technológia Clear Motion Rate minimalizuje rozmazania pri rýchlych, akčných scénach. Wide Color Enhancer Plus sa stará o dokonalé verné farby. Oceníte aj Futbalový mód a to predovšetkým skutoční futbaloví fanúšikovia.

329.00 €

Samsung UE32F4000

Tenký LED televízor Samsung s nízkou spotrebou a technológiou 100 Hz CMR. Vysoké rozlíšenie obrazu, integrovaný digitálny HD tuner DVB-T/C, USB konektor pre prehrávanie multimediálneho obsahu, export/import zoznamu programov cez USB

235.00 €

Samsung SSG-5100GB

SAMSUNG batériové 3D aktívne okuliare. Kompatibilné so všetkými 3D TV Samsung série D,E a F.

19.00 €

Ponukame nákup na splátky

Quatro - nákup na splátky Cetelem - nákup na splátky

Vytvoril www.peok.sk
Internetový obchod noeMy eShop

© 2017 Electronic Bros. | www.elbros.sk | www.electronicbros.sk