Microlife

Microlife BP A100 Plus

Plnoautomatický digitálny tlakomer s farebným rozlíšením hodnôt krvného tlaku, s manžetou na rameno až do 42 cm, adaptérom a s funkciou PAD pre včasné rozpoznanie arytmie srdca.

61.90 €

Microlife MT 1951

Digitálny teplomer s veľkým displejom, 10 sek. doba merania, 100% vodotesný, so zvukovým signálom, pamäť - uchováva poslednú nameranú hodnotu, automatické vypnutie, automatická samokontrola.

7.50 €

Microlife NC 120

Digitálny bezdotykový teplomer, mnohonásobné využitie: meranie teploty tela, predmetov a okolia, osvetlený displej / podsvietenie, pamäť pre 30 údajov, alarm horúčky, ochranné puzdro, automatické vypínanie, zvukový signál oznamuje pripravenosť teplomera a koniec merania, meranie telesnej teploty: 34,0 - 42,2 °C, meranie teploty predmetov: 0 - 100,0 °C, rozlíšenie: 0,1 °C, batéria: CR2032, rozmery: 120 x 28 x 21 mm

33.00 €

Microlife NC 100

Digitálny bezdotykový teplomer NC 100 umožňuje bezpečné a hygienické meranie teploty bez dotýkania objektu. Môžete ho použiť aj u spiaceho dieťaťa, ktoré nie je treba budiť.

36.00 €

Microlife BP A150

Tlakomer. Vhodný aj pre staršiu generáciu, predovšetkým vďaka ľahkému použitiu a veľkému, prehľadnému displeju. Tento prístroj bol vyvinutý v spolupráci s lekármi a klinické testy potvrdzujú veľmi vysokú presnosť merania. Typ prístroja bol testovaný podľa protokolu BHS s výsledkom A / A. Ovládanie tonometru je pomocou jedného tlačidla. Ak sa počas merania objavia u pacienta srdcová arytmia, tak je táto skutočnosť zobrazená symbolom na displeji. Pre zvýšenie presnosti merania je prístroj vybavený funkciou MAM. Prepnutie do tohto režimu sa vykonáva prepínačom na boku tonometra. Vložená manžeta má obvod 22 - 42 cm. Záruka je 5 rokov. Adaptér súčasťou balenia. BHS - British Hypertension Society (Britská hypertonická spoločnosť), meranie podľa protokolu tejto spoločnosti je považované za najvyšší štandard kontroly meračov krvného tlaku, hodnotenie A / A vyjadruje najvyššiu triedu presnosti merania systolickej aj diastolického tlaku. MAM - Microlife Average Mode - Metóda merania krvného tlaku, výpočet hodnoty z troch po sebe vykonaných meraní v priebehu troch minút, metóda vylučuje momentálnej výkyvy krvného tlaku.

56.00 €

Ponukame nákup na splátky

Quatro - nákup na splátky Cetelem - nákup na splátky

Vytvoril www.peok.sk
Internetový obchod noeMy eShop

© 2017 Electronic Bros. | www.elbros.sk | www.electronicbros.sk