Úvod » Voľne stojace spotrebiče » LG F104J6JY0W


        

LG F104J6JY0W

Práčka s predným plnením, A+++ (-40%), parná , kapacita prania: 10 kg • Účinnosť prania: A • Spotreba vody na cyklus 48,6 l • Rýchlosť odstreďovania: 1400 ot/min. • Inteligentné pranie: Fuzzy Logic • dotykový LED displej • 14 programov

skladom

 

Skladom: 0 ks
Číslo produktu: 2729
EAN kod: 8806098174683
klubová cena 419,00 €
cena bez DPH : 357,50 €
cena s DPH (20 %):
429,00 €

Praktická spredu plnená  práčka LG F104J6JY0W sa stane vašim pomocníkom pri starostlivosti o bielizeň celej vašej rodiny. Odevy budú komfortne a dôkladne vyprané a vy budete mať viac času na seba a svoju rodinu. Tento model je určený pre 10 kg bielizne, čo je dostačujúce aj pre väčšiu rodinu. Maximálne otáčky pri odstreďovaní sú 1400 ot. /min. Model je zaradený do energetickej triedy  A+++, čím je dosiahnutá maximálna možná energetická úspora pri praní.

    

Parametre a špecifikácia

Vlastnosti

Plnenie: spredu plnená

Počet programov:  14

Maximálne otáčky pri odstreďovaní: 1 400 ot./min

Variabilná rýchlosť odstreďovania: 1400/1200/1000/800/400/0 ot./min

Nastaviteľná teplota: studená/20/30/40/60/95 °C

Displej: dotykový LED

Prémiový bubon 

Typ modelu: samostatne stojací model

Rozmery práčky

Hĺbka: 61 cm

Šírka: 60 cm

Výška:  85 cm

Energetické parametre práčky

Trieda energetickej účinnosti: A+++ (-40 %)

Kapacita práčky: 10 kg

Objem bubna: 67 l

Ročná spotreba energie (AE C): 143 kWh/annum

Ročná spotreba vody (AW C): 10 700 l

Hlučnosť prania: 55 dB

Hlučnosť odstreďovania: 73 dB

LG nulová spotreba energie v pohotovostnom stave

Programy a funkcie

Parný program, Rýchly program, Hmotnostná automatika, Detská poistka, Funkcia škvrny, Odložený štart

Direct DriveTM motor - 10 rokov záruka
6 MOTION - 6 pracích pohybov
Pridať bielizeň - možnosť pridania bielizne počas prania
Smart ThinQ - načítanie programu a inteligentný diagnostika
Fuzzy logic - inteligentný systém prania, automatické váženie a vyváženie

LG F104J6JY0W

Úsporná parná práčka LG F104J6JY0W s inteligentnými funkciami

Inteligentná práčka LG F104J6JY0W s predným plnením disponuje pokročilými technológiami, ktoré zaručujú vynikajúce výsledky prania a profesionálnu starostlivosť o všetky textílie a tkaniny. Vďaka kapacite 10 kg je vhodná do väčších domácností. Práčka LG F104J6JY0W je vybavená kvalitným invertorovým motorom Direct Drive, ktorý zaručí úspornú prevádzku a navyše vás prekvapí veľmi nízkou hlučnosťou, ktorá pri odstreďovaní neprekročí hranicu 73 dB. 

Technológia 6 Motion DD pre optimálne pranie textílií

Unikátna technológia 6 Motion Direct Drive prináša dômyselne navrhnutý systém šiestich pohybov bubna, ktoré sa postarajú o kvalitnú a šetrnú starostlivosť o všetky druhy textílií. Technológia Eco Hybrid šetrí vodu pri praní a počas sušenia skracuje cyklus, čím efektívne znižuje náklady na energiu. K dispozícii je aj technológia Fuzzy Logic so špeciálnymi senzormi, ktoré odvážia bielizeň a podľa nameraných hodnôt nastavia optimálnu spotrebu vody, pracieho prostriedku a dĺžku pracieho cyklu.

Tichý motor Inverter Direct Drive

Spoľahlivý a veľmi tichý motor Inverter Direct Drive sa zaraďuje medzi najspoľahlivejšie motory na trhu. Motor je priamo pripojený k bubnu práčky, čo umožňuje efektívne minimalizovať nežiaduce vibrácie práčky. Vďaka vysokej spoľahlivosti poskytuje LG na invertorový motor záruku 10 rokov.

Parný režim TrueSteam

Parná práčka s predným plnením LG F104J6JY0W je vybavená špeciálnym programom pre alergikov, ktorý využíva optimálne riadenie teploty a vysoko dezinfekčnú paru, ktorá šetrne zbaví bielizeň až 99,9 % alergénov vrátane prachových roztočov. Vďaka tomu vytvoríte u vás doma zdravšie prostredie, v ktorom sa vám bude oveľa lepšie dýchať.

Inteligentná technológia Smart ThinQ

Po priložení vášho inteligentného mobilného telefónu k symbolu NFC Tag ON môžete sťahovať a nahrávať nové pracie programy ako je napríklad Detská starostlivosť, Vlna, alebo Pranie za studena. Vyberať si môžete z 20 rôznych cyklov, ktorých ponuka je neustále aktualizovaná. Mobilná aplikácia ponúka aj prehľadné sledovanie spotreby energie a funkciu Smart Diagnosis, ktorá pri akejkoľvek poruche zašle do 20 sekúnd návod na odstránenie problému.

Pridajte zabudnutú bielizeň aj počas prania

Určite poznáte situáciu, keď zapnete práčku a po chvíli zistíte, že ste zabudli do bubna vložiť nejaký kus bielizne. Parná práčka LG vyšla v ústrety používateľom a teraz umožňuje vložiť bielizeň aj počas pracieho procesu. Stačí iba stlačiť tlačidlo „Pridať bielizeň“. Pri programoch Bavlna, Zmiešaná bielizeň, Syntetika a Rýchly 14 sa dvierka okamžite otvoria aj počas prania.

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.

Mzg1ODI2Z